Weekend w TT

Weekend w TT to nie tylko tradycyjna SoboTTa spod TTablicy (ze względu na mizerne spożycie TTrunków nie ma sensu opisywać frekwencji pod TTablicą).

Szalony, nieugięty Grabi wziął udział w Mistrzostwach Polski w Biegu 24 godzinnym. Wypadł jak zawsze – pudło w kategorii wiekowej (wśród amatorów jeśli za takiego można go uznać), jedenaste miejsce w generalce, pokonany dystans według źródeł oficjalnych ponad 210 km (nieoficjalnie było tego ponad 214 km).

Silna ekipa stawiła się na VII Ćwierćmaratonie Bociana. Fenix, Adam, Oley i Dobi postanowili przemierzyć ścieżki Puszczy Wkrzańskiej na własnych nogach, a Byk68 wspomagał się kijkami. Całą imprezę przeżyliśmy dzięki mocnej grupie zaangażowanej w organizację biegu: Radek, Rascal, MeWho, DoMell (mam nadzieję, że nikogo z TT nie pominąłem). Uwieńczeniem wysiłków było odpowiednie nawodnienie.

W górach okalających Krynicę w ramach 9 TAURON Festwalu Biegowego pobiegali:

  • Bieg 7 Dolin – 100 km MP Masters w Ultramaratonie Górskim Przemek zaszczytne miejsce z czasem brutto 15:09:29.00
  • Bieg 7 Dolin – 64 km IRON RUN NjuTom 9 miejsce w generalce z czasem brutto 07:38:22.00

Nie samym bieganiem zajmujemy się w TT – Łapka skutecznie odgniatał tyłek na siodełku. Zaliczył w ramach Ultramaratonu Rowerowego Dookoła Zalewu Szczecińskiego dystans 250 KM w czasie 10 h 41 min.

Jeden komentarz do “Weekend w TT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.