Październikowy wstęp do prawdziwego biegania

Minęły kolejne dwie soboTTy wspólnie spędzone na biegu w podobnym składzie. Pierwszej soboTTy pod TTablicą zjawili się Mario, Fenix, Adam, Tomek W. Na trasie w kierunku Wołczkowa przygarnęli Domella i N’Toma. Poza jednym TTwardzielem wszyscy spożywali trunki zero procent.
                                                                    Kolejna soboTTa przyniosła z sobą zamianę składu. Pojawił się Rascal i ku uciesze wszystkich uczestników okazał się urodzinowym sponsorem.

Osiągnięcia tylu met ile zaliczysz startów!!!

W oba weekendy nie byłyby udane bez udziału naszych TTwardzieli w zawodach.

Marinero w sobotę 6 października w Dziwnowie w ramach Dziwnowskiej Ligi Biegowej z czasem 1:21:56 zajął drugie miejsce w półmaratonie, kontrolował cały bieg co pozwoliło mu zapewnić sobie zwycięstwo w całej IV edycji tej ligi. W niedzielę zaś wybiegał szóste miejsce w generalce i trzecie w kategorii wiekowej w ramach II Świnoujskiego Bieg Wyspiarza. Na dystansie 10 km uzyskał czas 38:22.

W niedzielny poranek 7 października w Szamotułach w dystansem półmaratonu zmagali się N’Tom i Przemek. N’Tom był 51 z czasem 1:25:21, zaś Przemek uzyskał czas 1:28:26 co pozwoliło na zajęcie miejsca 75. Kolejne impreza na biegowej mapie Polski zaliczona.

W niedzielę 14 października w okolice jeziora Szmaragdowego udała się drużyna TT w składzie: Stachu, Rascal i DoMell. Zadaniem jakie mieli do wykonania była inauguracja kolejnej edycji Grand Prix City Trail. W crossowym biegu na 5 km Domell i Stachu zajęli odpowiednio 36 i 40 miejsce ze zbliżonymi czasami 21:03 i 21:08. Rascal wyraźnie odczuwał “pourodzinowe” zmęczenie i zajął 79 pozycję z czasem 22:56. Liczymy na poprawę formy w kolejnych biegach. Obszerniejszą relację z tego wydarzenia znajdziecie na naszym facebookowym profilu https://www.facebook.com/pg/TTSzczecin/posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.