Wielcy faworyci nadmorskich tras (cześć 3)

STTanisław Stachu Stasiu. Wśród uczestników City Trailu znany jako Stefan – człowiek orkiestra. Trener, Triatlonista, Maratończyk, Sprinter, kulturysta. Organizator i uczestnik wycieczek rowerowych. Szybkie Tripy wokół Zalewu Szczecińskiego i przejazd Jakuszyce – Szczecin wzdłuż Nysy i Odry to tylko niektóre z nich. Chłopak od wszystkiego i od niczego.

Kilka osiągnięć sportowych które mógłby wpisać do swojego biegowego CV ogranicza się do Gier Miejskich z zionącymi alkocholem studentami oraz uczestnictwa w roli trzymacza światła w rajdach na orientację.
Nie można zapomnieć, że do tego człowieka należy największa liczba KOMow w TT Szczecin. Z jego powodu niejeden biegacz odebrał maila “Sorry you lost your KOM”. Na Stravie posiada więcej falołersów niż Grabi kontaktów na FB. A jak wiadomo, Grabi zna wszystkich.
Uczestnictwo w półmaratonie Bażyna to jeden z jego skrupulatnie dobranych startów. W myśl stwierdzenia „nie ma tam mocnych zawodników to nakręce Rascala i będę miał transport i pudło” wpisał się na listę. Ku swojemu przerażeniu tuż przed zamknięciem listy zobaczył na niej Grabiego i Domella. Mimo tych przeciwności losu mamy nadzieję, że zobaczymy go na pudle. Napięcie przed startem rośnie. Ponoć są już pierwsze blokady połączeń w telefonach i kasowanie jako znajomych na FB.
Czas pokaże. Czy mimo tych wszystkich górnolotnych ambicji skończy się na zrzuceniu niepowodzeń na wiatr, pogodę i słabe przygotowanie trasy?

Jeden komentarz do “Wielcy faworyci nadmorskich tras (cześć 3)

  1. Pingback: Maraton Dębno 2019 – relacja LIVE! | TT Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.